Mūsų neįprastas sprendimas, kurį pavadinome „GlassHouse“, daug kam primena laivą. Tokį pavadinimą jis gavo dėl to, kad visa pastato frontalinė (priekinė) pusė – tai didžiulė vitrina, pro kurią atsiveria tiesiog pasakiškas vaizdas. Vanduo, fontanas, gamta… Čia apsilankę žmonės lieka labai nustebę ir patenkinti. Juk visi mes mėgstame kažką naujo. „GlassHouse“ – kaip tik yra visiškai naujas vestuvių ir kitų mums įprastų švenčių variantas.

Pagrindinis „GlassHouse“ simbolis – tai didžiulis fontanas, kuris vakare pradeda žibėti įvairiausiomis spalvomis. Preciziškai subalansuotas lauko apšvietimas ir iliuminacijos nuspalvina vakarą šiltomis ir jaukiomis spalvomis. Čia tiesiog nebūna nepavykusių kadrų. Nuotraukos čia gaunasi tiesiog pasakiškos.

Tai daugiau nei mes tikėjomės!

Naujas pastatas buvo baigtas statyti sunkiu metu. Buvo tikrai nelengva. Mes (šeimininkai) net nesitikėjome, kad bus tiek susidomėjusių. Tačiau kai projektas buvo oficialiai atidarytas – likome maloniai nustebinti. Tokio rezultato mes tikrai nesitikėjome. Daugybė jaunų šeimų, įmonės, nedidelės kompanijos… Susidomėjimas nauju projektu yra tikrai didelis. Tačiau tai nereiškia, kad mes sustosime. „VillaTop“ ir „GlassHouse“ komandos – tai žmonės mėgstantys naujoves.

Mes lauksime Jūsų…

Šitame straipsnyje mes dalinamės vaizdais iš jau sėkmingai funkcionuojančio „linksmybių laivo“ ir maloniai kviečiame Jus apsilankyti pas mus. Primename, kad „GlassHouse“ – tai pailgos formos dengta terasa, kuri talpina iki 60 žmonių. Statinys – 160 kvadratinių metrų, yra speciali vieta muzikantams ir daug erdvės šokiams. Šalia įrengta didelė stovėjimo aikštelė automobiliams.

Jeigu turite klausimų – skambinkite. Mielai suteiksime jus dominančią informaciją.
Tel.: +3706 99 100 69 arba +3706 86 311 31