Sveiki mielieji! Šiandien nusprendėme pasikalbėti apie naujausią šventinį „trendą“ atvykusį pas mus iš stilingiausių ir labiausiai sekamų „Instagram“ bei „Pinterest“ paskyrų.

Taip, mes kalbame apie ilgų stalų panaudojimą valgomojoje šventės zonoje. Vis daugiau klientų renkasi neapkrauti šventinių stalų patiekalais bei gėrimais, o skirti dėmesį dekorui bei šventės stilistikai. Tai nereiškia, kad šventės vaišės nėra svarbios ar neturi būti gardžios – anaiptol! Tai reiškia, kad nenorite išgirsti sakinio ,,kokia būtų puiki nuotrauka, jei ne ta silkė ant stalo…‘‘.

Koja kojon su naujovėmis žengiantis VillaTop projektas GlassHouse siūlo Jums apsvarstyti būtent šį sprendimą:

• Pailgi, kiek siauresni nei įprastai stalai, kurių centras bei erdvė virš stalų yra skirti dekoro elementams. Virš stalų kabančių gėlių idėja yra galima GlassHouse dėl specialiai tam pritaikytų šviestuvų.

• Vaišės gali būti skirstomos į karštuosius patiekalus, užkandžius bei saldųjį stalą. Karštieji patiekalai yra pateikiami padavėjų arba pristatyti klasikinėje buffet formoje. Užkandžių bei saldžiojo stalo zona kviečia svečius vaišintis bet kuriuo metu šventės eigoje.

• Nustebinkite Jūsų svečius GlassHouse barmenų gaminamais skaniausiais kokteiliais, kurie ne tik puikiai nuteikia, bet ir šauniai atrodo Jūsų „boomerang‘uose“.

• Nenorite demonstruoti gėrimų ant tobulai dekoruotų stalų? Mūsų barmenai gali pasirūpinti, kad kiekvieno svečio taurė būtų pilna visą vakarą!

• GlassHouse taip pat siūlo šokių bei muzikantų zonas, kurios užtikrina pakankamai erdvės aktyviai šventės daliai. Įkvėpimui siūlome pasižiūrėti nuotraukas, kurios savo ruožtu įkvėpė mus!

Jeigu turite klausimų – skambinkite. Mielai suteiksime jus dominančią informaciją.
Tel.: +3706 99 100 69 arba +3706 86 311 31