Vestuvinės suknelės. Kas yra svarbu pasirinkime? – Tai idėja ir detalės. Tai esminiai du dalykai. Be idėjos nebūna visumos, objekto ar jo vaizdo. Detalės – tai smulkmenos, kurios sudaro visą objektą ar vaizdą ir jį pagražina. Gal šiek tiek sunkus paaiškinimas, bet kai galvoje gimsta mintis, mes dažniausiai gilinamės į detales.

Pasistengsime Jūsų neapkrauti įvairiomis filosofinėmis mintimis ir tiesiog pateiksime keletą vaizdų su įvairiomis vestuvinių suknelių idėjomis. Jeigu idėja jau yra – toliau pateiktose nuotraukose galite įžvelgti neblogų detalių (smulkmenų), kurias galėsite panaudoti savo vestuvinės suknelės konstravime.

Paprasčiau tariant – pasižiūrim, gal kas patiks, gal ką panaudosite. Toliau – nedidelė vestuvinių suknelių kolekcija (rinktiniai vaizdai iš įvairių šaltinių).

Taip pat turime nedidelę galeriją su vestuvinėmis gėlių puokštėmis. Juk visos geriausios idėjos į galvą ateina gerai išanalizavus pavyzdžius. Tad jeigu yra poreikis – maloniai prašome peržvelgti straipsnį „Vestuvinės puokštės“.