SodybosNuoma.lt – tai naujas VillaTOP sodybos projektas, kuris apjungia du objektus. Pirmasis – visiem gerai pažįstama VillaTOP sodyba. Antrasis – staigmena, apie kurią papasakosime jau greitai. Vyksta tikrai dideli pokyčiai, kurie Jus nustebins.

Kol kas galime Jums pateikti nedidelę užuominą – antrasis projektas yra naujai statomas kompleksas. Šiuo metu į šį projektą yra dedama daugybė pastangų bei kruopštaus VillaTOP komandos darbo. Mes nekantraujame, kol galėsime pasidalinti mūsų darbo vaisiais su brangiaisiais VillaTOP klientais.

VillaTOP sodyba jau daugelį metų sėkmingai vykdo savo veiklą. Per visą tą laiką susiformavo savotiškos tradicijos ir taisyklės. Viena iš jų – pastovus judėjimas į priekį. Sodyboje nuolat kažkas keičiasi, plečiasi teritorija, „auga“ pokylių salė, pertvarkomi kambariai, statomos naujos terasos, formuojamos poilsio zonos gamtoje. Laikas bėga. Daug įvairių dalykų įvyko.

Projektas SodybosNuoma.lt – tai naujas puslapis VillaTOP sodybos istorijoje. Kaip minėjome aukščiau – laikas bėga. Keičiasi žmonės, keičiasi vestuvių tradicijos, keičiasi požiūriai. Absoliučiai viskas keičiasi dideliu greičiu. Svarbiausias dalykas – eiti koja kojon su naujovėmis. Tad šitame projekte pateiksime savo „švenčių pasaulį“ visiškai kitu kampų.

Šiais metais VillaTOP sodyba jau spėjo „prikepti“ tokių naujovių kaip „Viskas įskaičiuota“, šampano piramidės akcija ir daugybę kitų įdomių dalykų. Tačiau šita diena sodybos kalendoriuje tikrai bus atskirai pažymėta.

Kviečiame visus sekti naujienas. Ateikite dažniau į mūsų naują interneto svetainę. Laukite naujų foto reportažų.

Pagarbiai, sodybos administracija.