Poilsis (kitaip – rekreacija) – tai žmogaus dvasinių ir fizinių jėgų atstatymo procesas. Poilsis organizmui reikalingas ypač po įtemptos veiklos, stipriai pavargus. Kalbama ne apie paprastą miegą, bet apie pilnavertį jėgų atstatymą.

Kai poilsiui skirto laiko labai mažai, o rūpesčių ir susikaupusio streso – galybė, patartina rinktis kuo mažesnę kompaniją ir tiesiog pasimėgauti gamta bei tyla. Be galo smagu spontaniškai išvykai pakviesti mylimą žmogų – nuo visko pabėgti ir pasislėpti kaimo sodyboje – tikrai nepamirštamas potyris. Atvykę į sodybą galėsite atsipalaiduoti, įkvėpti gryno oro, pasijausti laisvi ir nevaržomi gamtoje. Kita vertus, sodyboje yra viskas, ko gali reikėti patogiam ir moderniam miestietiškam gyvenimui.

Atokiau nuo miesto šurmulio įsikūrusi kaimo turizmo sodyba – puikus pasirinkimas žmonėms, pavargusiems nuo triukšmo, sunkaus protinio darbo ar tiesiog retai būnantiems gryname ore ir norintiems pasimėgauti gamtos artumu. Ilsėtis užmiestyje gera ne tik dviese ar su draugais – čia puikiai jausis visa šeima. Mažieji galės dūkti ir triukšmauti į valias, be to, kompiuterinių žaidimų gerbėjams tokios mažos atostogos – tikrai į naudą! Be to, Jums nereikės patirti tiek rūpesčių, kiek rengiantis „tikroms“ atostogoms – gamtos prieglobstyje jums tikrai nereikės nei puošnių rūbų, nei kito įprasto atostogų „inventoriaus“, be to, toks poilsis truks neilgai, tad nespės nusibosti, o iškilus būtinybei – darbas ir namai bus tiesiog ranka pasiekiami.